הצטרפות לאיגוד

ההצטרפות לאיגוד הישראלי למוזיקולוגיה פתוחה לכל המתעניין בתחומי הפעילות של האיגוד. ההצטרפות כרוכה בתשלום שנתי של דמי חבר. האיגוד אינו ארגון למטרת רווח ופעילויותיו השונות (לרבות הכנס השנתי, כנסים ואירועים נוספים, והוצאה לאור של כתב-העת מנעד) מתקיימים אך ורק בזכות דמי החבר. דמי החבר השנתיים אינם כוללים דמי הרשמה לכנס השנתי. דמי הרשמה לכנס נגבים בנפרד מן המעוניינים לקחת בו חלק. יצויין כי הכנס השנתי הוא האירוע השנתי המרכזי של האיגוד, אשר מהווה גם הזדמנות עבור חברי האיגוד לחדש את חברותם השנתית בנוחות. על מנת לסייע לאיגוד בתכנון התקציב השנתי, אנו מבקשים מכל חברינו לחדש את חברותם באיגוד לא יאוחר ממועד הכנס השנתי, אשר מתקיים בדרך כלל בחודשי הקיץ (יוני-יולי). חברים חדשים מתבקשים לשלם את דמי החבר על מנת להיכלל ברשימת הדיוור האלקטרוני של האיגוד ולקחת חלק בפעילויותיו.

גובה דמי החבר: 

חברים רגילים – 140 ש"ח

גמלאים – 110 ש"ח

סטודנטים ועולים חדשים – 70 ש"ח

אופני התשלום:

  1. תשלום בצ'ק לפקודת האיגוד הישראלי למוזיקולוגיה (תשלום דמי חבר).
  2. העברה בנקאית לחשבון האיגוד הישראלי למוזיקולוגיה בבנק הדואר. פרטי החשבון: מס' חשבון: 21504336. בנק: 09, סניף: 001, מטרת ההעברה: דמי חבר

לתשומת לבכם: נמסר לנו מבנק הדואר שלא כל הבנקים מאפשרים העברה בנקאית לבנק הדואר. אם ההעברה לא התבצעה, הדבר מלמד שעליך לבחור באופן תשלום אחר בהתאם לאמור לעיל.

הקבלה תמסר לידיכם על-פי בקשתכם.

 לפרטים נוספים, אנא צרו קשר עם גזברית האיגוד, ד"ר ביאטריס בר, בכתובת: imsconfe@gmail.com